PARADOR MODULAR ONE

Podlahy, ktoré si chcú zachovať HDF jadro z prírodného dreva a napriek tomu ponúknuť výhody ako odolnosť voči vode, či pokládka bez dilatácie a mnoho ďalších.Táto podlaha sa môže používať aj tam, kde doteraz bol preferovaný len vinyl alebo dlažba. Je tepelne stabilná a nestráca svoje vlastnosti, vďaka ktorým vynikne vo veľkých priestoroch a miestnostiach s francúzskymi oknami.Medzi takéto podlahy môžeme zaradiť vysokokvalitné podlahy Parador Modular ONE. Majú povrch z polypropylénu, ktorý je odolný voči vysokým teplotám a jadro je špeciálne upravené s vysokou hustotou prírodných vlákien a ochranou proti vlhkosti.

Polypropylén (PP) sa používa sa v mnohých odvetviach vrátane potravinárstva, na výrobu mnohých hračiek, dojčenských fliaš, či kuchynského riadu. Je zdravotne nezávadný a jednoduchší na recyklovanie.

Podlaha sa považuje za veľmi kvalitnú odolnú prírodnú podlahu, ktorá spĺňa najvyššie štandardy v procese výroby aj v konečnom produkte. Je 100% prírodná bez ftalátov.

Miestnosť bez profilových líšt pri podlahe Modular ONE nie je žiadny problém až do plochy 240m2. Túto výhodu ocenia hlavne tí, ktorí majú radi otvorený priestor a chcú zachovať plynulosť pokladky. Podlaha navyšše už má vstavanú protihluková korkovú podložku.

€ 

ZRUŠIŤ FILTER

NEWSLETTER - nájdite rady, aktuálne novinky a špeciálne akcie

Potrebujete poradiť pri výbere? Navštívte našu predajňu, alebo nás kontaktujte.